Hamrah Accounting
  • با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و حرکت شرکت ها و سازمان ها به سوی مکانیزه شدن ، سیستم های حسابداری نیز دچار یک تحول اساسی شده و بسرعت سیستم های مختلف حسابرسی به بازار نرم افزارهای مختلف کامپیوتری اضافه شدند. سیستم حسابداری آنلاین اما،یک گام فراتر نهاده و امکان دسترسی به حسابها ، گزارشات و اسناد را از هر نقطه ای فراهم می کند، بدون اینکه نیاز باشد نرم افزاری روی سیستم مربوطه نصب شود و تنها از طریق خطوط اینترنت. حتی می توانید از طریق گوشی موبایل نیز به انجام امور حسابداری بپردازید.

  • لذا سیستم جامع "حسابدار همراه" با امکاناتی پیشرفته و در عین حال کاربر پسند ، با محیطی کاملا امن و مقاوم در برابر نفوذ و هک ، در پی نیاز شرکت ها و سازمان ها به داشتن سیستم حسابداری غیرمتمرکزبه وجود آمد.

  • این سیستم کاملاً مبتنی بر وب بوده ، و امکان انجام حسابداری با ضریب امنیت بالا را از طریق اینترنت فراهم می سازد. برای مشاهده امکانات کم نظیر سیستم جامع حسابداری آنلاین "حسابدار همراه" می توانید به صفحه درباره سیستم مراجعه کنید.

  • جهت بازدید از سایت و دسترسی به امکانات نرم افزار "حسابدار همراه" به صورت آزمایشی ، می توانید از اطلاعات زیر استفاده کنید :
نام کاربری: Demo
رمز عبور: Demo
دامنه: Demo
  • پس از ورود می توانید به تمام صفحات و امکانات مربوط به کاربران دائمی نرم افزار به طور آزمایشی دسترسی داشته باشید.
نام کاربری
کلمه عبور
دامنه